Nasze produkty


PROSTOWNICEPROSTOWNICE DIAMOND CERAMIC


Diamond Ceramic to połączenie idealnie gładkich i lśniących włosów z jednoczesną ochroną przed wysoką temperaturą. Płytki pokryte powłoką Diamond Ceramic zapewniają równomierne przewodzenie ciepła, dzięki czemu włosy są miękkie i błyszczące.POWŁOKA PŁYTEK DIAMOND CERAMIC

Powłoka płytek Diamond Ceramic przy użyciu unikalnego procesu technologicznego charakteryzuje się wysoką zawartością ceramiki: 60%, czyli trzykrotnie więcej niż tradycyjne powłoki ceramiczne. Prostownica Diamond Ceramic doskonale nadaje się do włosów po koloryzacji i po użyciu produktów do stylizacji. Jest o 37% bardziej odporna i przystosowana do długotrwałego użytkowania. Sprawia, że fryzura jest lśniąca i stylowa.


ZAOKRĄGLONY KSZTAŁT

Oprócz prostowania można tworzyć objętość u nasady, podkręcać końcówki do środka lub na zewnątrz oraz nadać kształt miękkich, naturalnych loków.


OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ

Zastosowana Technologia I-Temperature gwarantuje błyskawiczne nagrzewanie oraz utrzymanie stałej temperatury na całej powierzchni płytki. W rezultacie można uzyskać doskonale wyprostowane włosy już po pierwszym przeciągnięciu.


TRYB PROTECT

4 bezpieczne ustawienia temperatury (140, 160, 180, 200°C). Gwarancja pełnej ochrony przed przegrzaniem pasm. 


PROSTOWNICE PAROWE


Prostownice parowe od marki BaByliss Paris to rewolucja w prostowaniu włosów. Zostały zaprojektowane specjalnie dla najbardziej wymagających włosów, doskonale radzą sobie z nawet najbardziej skręconymi pasmami.


MOC PARY

Para wodna sprawia, że włosy są idealnie proste już po jednym przeciągnięciu. Kontrolowana emisja pary rozpręża włókno włosa, dzięki czemu stają się one idealnie proste już po jednym przeciągnięciu. Włosy pozostają intensywnie odżywione, lśniące i miękkie przez wyjątkowo długi czas.

FUNKCJA JONIZACJI

Włosy jeszcze bardziej gładkie i odżywione oraz bardziej lśniące.

PROSTOWNICE KOMPAKTOWE


Stworzone dla osób, które kochają podróże. Niewielki rozmiar sprawi, że Twoje włosy będą proste i chronione gdziekolwiek będziesz.


NIEWIELKI ROZMIAR COMPACT

Ze względu na ich kompaktowy kształt można je zabrać ze sobą wszędzie.

SYSTEM SZYBKIEGO NAGRZEWANIA

Proste włosy już w kilka minut. 

PROSTOWNICE PROFESJONALNE


Marzą Ci się idealnie gładkie włosy? A może delikatne, lśniące fale? Poznaj profesjonalne prostownice od BaByliss Paris i ciesz się efektem jak z salonu fryzjerskiego.


FUNKCJA JONIZACJI

Miękkie, gładkie i lśniące włosy bez efektu puszenia.

2 w 1

Funkcja prostowania i kręcenia włosów, dzięki temperaturze 110° na zewnętrznej części płytek.

POWŁOKA DIAMOND CERAMIC

Ochrona i idealny blask włosów, nagrzewanie w 15 s.

PROFESJONALNA METALOWA OBUDOWA

Rozwiązanie z salonów fryzjerskich.