Nasze produkty


LOKO-SUSZARKI
SUSZENIE I STYLIZACJA

Moc, podstawowy czynnik skuteczności, który zapewnia właściwą temperaturę powietrza, aby szybko i skutecznie wystylizować fryzurę.


Odpowiednie ustawienie prędkości i temperatury gwarantuje precyzyjne dopasowanie się do każdego rodzaju włosów i pozwala uzyskać doskonały efekt.

Przycisk ,,chłodne powietrze’’ umożliwia utrwalenie na długo wymodelowanej fryzury.MIĘKKIE I LŚNIĄCE

Generowane jony zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów, wzmacniając jednocześnie działanie odżywek pozostających na włosach, aby zapewnić włosom połysk i jedwabistą miękkość.OCHRONA

Powłoka ceramiczna na szczotkach obrotowych lub termicznych zapewnia doskonały poślizg, lepszą ochronę włosów i wyjątkową miękkość. Powłoka ceramiczna na zębach głowicy prostującej BEliss zapewnia idealny poślizg na włosach i gwarantuje skuteczne i trwałe prostowanie jednocześnie chroniąc włókno włosa.

Szczotka obrotowa może pracować w 2 prędkościach i kierunkach, a czesanie może odbywać się do wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkowanie staje się bardziej wygodne bez względu na to, czy użytkownik jest prawo, czy leworęczny.