Nasze produkty


DEPILACJA IPLBaByliss Homelight


Depilacja IPL to innowacyjna metoda depilacji niechcianych włosków, która opiera się na technologii Intense Pulsed Light, która usuwa zbędne owłosienie na lata. Ta metoda depilacji polega na emitowaniu wiązki promieni świetlnych, które przenikają w głąb skóry i bezboleśnie niszczą mieszek włosowy. Hamuje to wzrost włosów w pierwszej fazie – stąd skuteczność zabiegu. Bezpieczeństwo i trwałość tej metody depilacji zostały potwierdzone klinicznie. Łatwość użycia depilatorów oraz proste wykonanie samego zabiegu depilacji pozwalają na zastosowanie tej metody w domowym zaciszu.


SKUTECZNOŚĆ

Przeprowadzone klinicznie badania dowiodły niezwykłej skuteczności tej metody depilacji – zmniejszenie ilości włosów o 90% już po 8 zabiegach. Zastosowany w urządzeniu czujnik sensoryczny pozwala na emitowanie błysku tylko podczas kontaktu ze skórą.

BEZPIECZEŃSTWO

Niska intensywność światła niszczy mieszek włosowy, ale nie wpływa niebezpiecznie na skórę. 5 poziomów intensywności światła pozwala na dostosowanie działania depilatora do indywidualnych potrzeb – w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry.

BEZBOLESNOŚĆ

IPL to całkowicie bezbolesna metoda depilacji. Zabieg polega na emitowaniu wiązki światła na konkretne partie ciała. Podczas wysyłania impulsów świetlnych wytwarzane ciepło, nie powoduje uczucia dyskomfortu.

GWARANCJA NIESŁABNĄCYCH BŁYSKÓW

Tryb przewodowy zapewnia depilatorom BaByliss Homelight gwarancję niesłabnących błysków.

TRYB PRECYZJI

Precyzyjne dotarcie do wrażliwych i trudno dostępnych miejsc.

TRYB GLISS

Jeszcze szybsza depilacja dużych obszarów ciała.

APLIKACJA HOMELIGHT CONNECTED

Unikalna aplikacja pozwala na pełną personalizację zabiegu. Dzięki niej można precyzyjnie zaplanować zabieg oraz ustawić przypomnienie o depilacji.