OPINIE AMBASADORÓW BEARD DESIGNER SH510E

Czas na testy! Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Produkt jest bardzo solidnie wykonany i świetnie dopasowuje się do dłoni. Elektroniczny wyświetlacz i ustawienia długości cięcia zarostu to super sprawa. Można bez problemu modelować zarost ustawiając różne długości - co widzimy nie tylko po zgolonym zaroście ale także na wyświetlaczu ustawioną długość cięcia w minimetrach. Kolejnym plusem jest program czyszczenia urządzenia pod wodą- wystarczy kliknąć przycisk a urządzenie samo wykona kilka obrotów w jednym kierunku a następnie przeciwnym co ułatwia znacznie usunięcie zgolonego zrostu z trymera.

Dawid albertusiak

katowice

13.10.2016

Cześć! Pierwsze golenie, a w zasadzie strzyżenie za mną. Trymer jest solidny i pewnie trzyma się go w dłoni. Automatyczna nasadka grzebieniowa, której się bałem, nie drapie, nie drażni i jest naprawdę dokładna.

Artur Zabłocki

Ostróda

17.10.2016

Dołączyłem do grona ambasadorów BaByliss. Zabieram się za testowanie nowego trymera beard designer SH510E.

Marcin Dydecki

14.10.2016

Dotarło do mnie to cudeńko, pięknie zapakowane! Wygląd ma innowacyjny, wręcz rewelacyjny. Kształt mega ergonomiczny i bardzo wygodnie utrzymuje się w dłoni. Podłączam pod ładowarkę i zaraz testuję !

Bartosz Banaszewski

Mysłowice

15.10.2016

Właśnie dostałem paczkę ambasadora, czuję jak moja broda zaczyna szybciej rosnąć

17.10.2016

Pierwsze dni testowania za mną. Trymer jest bardzo dobry. Strzyżenie zarostu zajmuje mi dosłownie 3 minuty. Jest bardzo prosty w obsłudze, pewnie leży w dłoni, a podczas golenia nie odczuwa się wibracji.

15.10.2016

Pierwsze wrażenie. Trymer wygląda futurystycznie. Nowoczesny design, świetnie dobrane kolory, stal, czerń i pomarańcz. Pierwsze włączenie i wysuwające się igły regulacji wysokości. WOW! W zestawie oprócz trymera dostajemy jeszcze ładowarkę, podstawkę, pędzel do czyszczenie, płyn do smarowania oraz instrukcję obsługi. Na początku wydaje się ciężki, ale znika to odczucie przy pierwszym używaniu. Polecam!

Tomasz Rowiński

16.10.2016

Kolejnym atutem maszynki jest jej precyzyjność. Dzięki elektronicznej regulacji można ustawić aż 50 różnych długości przycinania zarostu. Pozwala mi to na precyzyjne wykończenie każdego detalu brody.

16.10.2016

Uruchomienie po raz pierwszy daje frajdę. Ekran LCD dodaje nowoczesności. Łatwa obsługa tylko w 5 przyciskach. Proste ustawienie regulacji wysokości między 0,5mm do 12mm. Bez problemu można stylizować każdy zarost dłuższy i krótszy. Do ochrony twarzy mamy szereg szpitek, które oddzielają nam ostrza do twarzy. Trymer bardzo cichy!

Tomasz Rowiński

16.10.2016

Dzisiaj już mogę napisać bez cienia wątpliwości - BaByliss Beard Designer jest niezastąpiony w codziennej pielęgnacji zarostu. Nie wyobrażam sobie że mógłbym nie mieć tego trymera. Bardzo fajną funkcją jest funkcja parking - która chowa i chroni ostrza, grzebienie trymera. Jest to bardzo użyteczna funkcja gdy np chcemy przechować urządzenie lub wybieramy się w podróż. Inne trymery tego typu nie zapewniają takiej funkcji.

Dawid albertusiak

katowice

04.11.2016

News