OPINIE AMBASADORÓW PROSTOWNICA PURE METAL 2W1 ST481E

Profesjonalna prostownica, moje włosy wyglądają zdrowiej, nie puszą się, a cały proces prostowania trwa kilka minut! Do tego z łatwością mogę również pokręcić włosy i stworzyć niebanalną fryzurę na imprezę. Prostownica spełnia wszystkie moje wymagania i jak najbardziej ją polecam!

Aleksandra Kojder

16.05.2017

Po otrzymaniu przesyłki i otwarciu paczki zachwyciła mnie estetyka przesyłki. Sama prostownica 2 w 1 ST481E ma piękny i nowoczesny design i prezentuję się cudowne. Do tego jest bardzo lekka i dobrze leży w dłoni. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa, mamy też możliwość wybrania temperatury do konkretnego rodzaju włosów, co jest wyjaśnione w zamieszczonej instrukcji do urządzenia. Prostownica po włączeniu wydaje delikatny odgłos, przypominający chrzęszczenie jest to oznaka pracy generatora jonów, które mają za zadanie zmniejszyć puszenie się i elektryzowanie włosów. I w moim przypadku sprawdza się to świetnie, dodatkowo prostownica nie ciągnie za włosy, a sunie po nich bez oporu. Pozostawiając je gładkie i błyszczące. Wielki plus za automatyczny wyłącznik prostownic, gdyż nie raz martwiłam się, że zostawiłam włączoną prostownice.

Katarzyna Dąbrowska Pyśk

Poręba

16.05.2017

Prostownica to tak na prawdę urządzenie 2 w 1, dzięki czemu w szybki sposób możemy wyprostować lub zakręcić włosy. Jeśli wybierzemy tą drugą opcję to dzięki temu urządzeniu wyczarujemy sobie delikatne fale / loki, które nie są kanciaste jak w przypadku innych prostownic. Prostownica posiada też obrotowy przewód, który ułatwia manewrowanie prostownicą podczas pracy na włosach. Dodatkowo prostownica posiada silikonowe zdejmowane końcówki , które są fajnym pomysłem i dzięki nim już więcej moje palce nie będą poparzone, a wykonanie fal/loków szybkie i przyjemne.

Katarzyna Dąbrowska Pyśk

Poręba

16.05.2017

Od pierwszego użycia polubiłam tę prostownicę! Nagrzewa się w 15 sekund! Włosy są wyprostowane za jednym pociągnięciem. Istnieje możliwość regulacji temperatury, co jest idealne dla moich nieco zniszczonych końcówek :)

Paulina Kunce

Zduńska Wola

16.05.2017

Odkąd do mnie dotarła nie rozstajemy się nawet na chwile

Paula Przystał

17.05.2017

Prostownica posiada diamentowo powłokę która zapewnia ochronę włosów bez utraty nawilżenia. Włosy już po jednym pociągnięciu prostownica, są świetnie wyprostowane i prezentują się bardzo dobrze. Dzięki tej prostownice w szybki i łatwy sposób na moich włosach uzyskuje efekt jak salonu fryzjerskiego.

Katarzyna Dąbrowska Pyśk

Poręba

17.05.2017

Odkąd ją ujrzałam, zakochałam się! Prostownica 2 w 1 ST481E ma przepiękny design.Najbardziej podoba mi się to, że jest lekka.Będzie idealna na wyjazdy.Możemy ją schować do kosmetyczki dołączonej do prostownicy.Moja poprzednia prostownica długo się nagrzewała, z tą nie ma tego problemu.Nagrzewanie trwa tylko 30 sekund, przez ten czas miga światełko, gdy przestanie migać, możemy zacząć używać naszej prostownicy.

Dorota Walczak

Środa Wielkopolska

17.05.2017

Firma Babyliss poraz kolejny mi zaufała i zaangażowała do kolejnej kampani. Tym razem testuję prostownicę Pure metal 2 w 1 ST481E. Po rozpakowaniu pięknej różowej paczki zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tej idealnej prostownicy. Designe jest tak powalający że sprzęt mógły tylko leżeć i wyglądać. Prostownica jest lekka i bardzo dobrze wykonana, nagrzewa się w 15 s co jest dla mnie ważne. Sprzęt ma obrotowy kabel dzięki czemu możemy manewrować nim na wszytskie strony, pięciostopniowa skala pozwala nam na wybór odpowiedniej temperatury dla naszych włosów. Dla mnie najlepsza prostownica jaką miałam! :)

Dominika Słoma

Spytkowice

18.05.2017

Hej kochani, dzisiaj przedstawiam wam stylizację którą wykonałam prostownicą Pure metal 2w1 ST481E. Jak widać na załączonych zdjęciach sprzęt który testuje można wykożystać na dwa sposoby, jako prostownicę i jako lokówkę, jest to fajne rozwiązanie gdyż bardzo lubię stylizację z odwiniętą grzywką przy prostych włosach dzięki temu nie musimy nagrzewać dwóch sprzętów a całą stylizacje możemy zdrobić za jednym zamachem. Prostownica jest lekka dzięki czemu stylizacja włosów odbywa się łatwo i szybko.

Dominika Słoma

Spytkowice

20.05.2017

Prostownica Pure Metal jak dla mnie najlepsza :) szukałam długo prostownicy , która nie szarpie włosów oraz nie puszy ich - ta właśnie taka jest ! Włosy się nie puszą, nie elektryzują i nie szarpią ! Bardzo polecam wszystkim kobietom, które chcą mieć proste włosy za jednym pociągnięciem

Patrycja Brzozowska

21.05.2017

News