OPINIE AMBASADORÓW HOMELIGHT Connected Bluetooth G946E

Łatwość obsługi: Zawsze myślałam, że taki depilator to skomplikowana sprawa. Bałam się kupić taki produkt, ponieważ bałam się nie będę umiała się nic obsługiwać. A tu jednak miłe zaskoczenie. Łatwość obsługi bardzo mnie zadowoliła . Zdążyłam już go użyć na nogi. Jak na razie jestem zadowolona z produktu, z łatwości jego użytkowania.

04.11.2016

Wiosna to najwyższa pora, aby zadbać o swoje ciało przed latem. Dlatego depilator Homelight G946E w idealnym momencie spadł mi dosłownie z nieba. Przyznam szczerze, że sama myśl o tym, że ja - "niedoświadczona" będę posługiwać się laserem przyprawiała mnie o dreszcze. Bałam się, że wypalę sobie oczy, przypiekę skórę, jednak były to tylko moje niczym niepotwierdzone obawy. Laser jest bardzo bezpieczny i emituje światło tylko wtedy, kiedy urządzenie przylega do naszej skóry, dzięki temu nie potrzebujemy już żadnych okularów ochronnych. Myślałam, że będzie boleć, piec, szczypać, ku zaskoczeniu moja pierwsza myśl po wykonanym zabiegu była taka: "To już? Teraz będę musiała czekać, aż dwa tygodnie do następnej serii?" Podczas zabiegu moje ciało było otulone cudownym ciepłem, a depilacja skończyła się w oka mgnieniu. Zdziwił mnie właśnie ten niesamowicie krótki czas, potrzebny do jego wykonania i po raz pierwszy po depilacji nie miałam żadnych, dosłownie żadnych podrażnień. Czy może być coś cudowniejszego od gładkiej skóry? Z niecierpliwością czekam na kolejny zabieg i upragnione pierwsze rezultaty. Za tydzień opowiem wam o niesamowitej aplikacji, dzięki której, nawet przy moim roztargnieniu nie zapomnę o kolejnym zabiegu.

Anna Dadacz

31.03.2016

Wczesna wiosna to idealna pora by rozpocząć przygotowania pielęgnacyjne. Depilacja to z pewnością konieczna zmora każdej kobiety. Podrażnienia, wrastające włoski, szybkie odrastanie, ból, szczypanie…i tak w kółko. Żadna z nas nie potrafi czuć się komfortowo odsłaniając się w pogodne dni. Babyliss znalazł na to sposób by każda z nas mogła samodzielnie i bezboleśnie wyjść z tej sytuacji gładko. Urządzenie HOMELIGHT CONECTES BLUETOOTH G946E to świetna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Testowanie tego produktu sprawiło mi wiele radości! W końcu mogę uwolnić się od codziennego przesiadywania w łazience, bałaganu oraz co najważniejsze konieczności używania typowych zabiegów depilacji. Korzystanie z depilatora HOMELIGHT jest dużo przyjemniejsze, prostsze i wygodniejsze. Wystarczy poświęcić 10-15 minut tygodniowo by zrobić „coś” korzystnego dla swojej urody. Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne. Od razu zagłębiłam się w instrukcji i poradniku jednocześnie dołączonego do urządzenia. Jest ona bardzo przydatna! Zawiera wiele ciekawych wskazówek dotyczących zdrowia i użytkowania depilatora. Ściągnęłam interesującą aplikację na mój telefon i przeszłam do wykonania prostego testu skóry. Po niezbędnych pierwszych krokach z niecierpliwością oczyściłam skórę i w ramach testów uczyniłam dodatkowy test skóry. Był bezbolesny wręcz niewyczuwalny! Na drugi dzień nie zaobserwowałam żadnych zmian ani dolegliwości. Zatem rozpoczęłam depilację od najniższego poziomu. Ku mojemu zdziwieniu depilacja była bardzo łatwa i przebiegała dość szybko. Warto jednak poprosić o pomoc kogoś bliskiego w przypadku miejsc słabo „osiągalnych”. Jednak bez obaw! Samodzielny zabieg jest równie efektowny. Depilator jest bardzo lekki, ergonomiczny i małych, wystarczających rozmiarów. Świetnie spisuje się w domowych warunkach! Ustalając grafik zabiegów w moim kalendarzu będę systematycznie testować depilator dalej. Jestem pełna nadziei i pozytywnych wrażeń.

Monika Brendel

Wrocław

01.04.2016

Dzisiaj przyszło moje pudełko (pięknie zapakowane) i właśnie skończyłam lekturę instrukcji. Jest ona bardzo szczegółowa, dokładna, ale to dobrze, nie chcemy przecież niepotrzebnych komplikacji. Na szczęście nie przeraża mnie ilość informacji, bezpieczeństwo przede wszystkim. Na jutro planuję rozpoczęcie mojej przygody, czyli test skórny 48h przed planowanym "zabiegiem". Jest to ważny element, o którym nie możemy zapomnieć, gdyż pokaże jak zachowa się nasza skóra. Pobrałam też na swój telefon aplikację Homelight Connected®, która nie pozwoli mi zapomnieć o kolejności zabiegów i pomoże mi zastosować zalecany harmonogram- 4 pierwsze zabiegi co dwa tygodnie, kolejne co miesiąc. Mój test czas zacząć :) Jestem bardzo ciekawa efektów

Aleksandra Lewandowska

01.04.2016

Zostałam miło zaskoczona otrzymując depilator BaByliss Paris ponieważ został porządnie zapakowany przez co nie ma co się martwić, że nasze urządzenie po drodze zostanie, gdzieś uszkodzone:) Paczka przyszła w dużym kartonie, a w nim znajdował się jeszcze mniejszy po otwarciu, którego mamy plastikowe ochronki, które zabezpieczają depilator oraz ładowarkę. Książeczka z instrukcją i ostrzeżeniami jest bardzo łatwa w obsłudze i czytelna zatem nie ma możliwości aby zastosować depilator w nieodpowiedni sposób. Z tego co aktualnie zauważyłam depilator jest poręczny, a przede wszystkim i lekki co jest niezmiernie ważne przy depilacji ciała aby jednak nasza ręka nie zmęczyła się trzymaniem urządzenia, dzięki czemu będzie miała odpowiedni kąt do depilowania. Mnie nie pozostaję teraz nic innego jak zacząć usuwać owłosienie.

Magdalena Błażejewska

Bytom

02.04.2016

Zostałaam mile zaskoczona, bo zanim dostałam potwierdzenie, że dostałam się do tak zacnego grona, to kurier przyniósł mi wymarzony depilator, który depiluję metodą IPL. Od dawna o takim marzyłam, bo naczytałam się, że taka metoda jest bezbolesna, bynajmniej na tyle, co nie tradycyjnym depilatorem, który na żywca wyrywa włoski. Bardzo lekki posiadający nowoczesny design depilator o nowoczesnych funkcjach z dodatkową nakładką do zabiegu na twarzy. Dodatkowo świetnym rozwiązaniem okazała się aplikacja Homelight Connected, która ułatwia mi przeprowadzenie całego zabiegu. Pierwszy zabieg już za mną. Wszystko oczywiście zanotowałam w swojej aplikacji. A czas zabiegu depilacji jest wiele krórtszy niż tradycyjnym depilatorem! Czekam na kolejną! Dodatkowo walczę, aby po porodzie zgubić kg. Wiem, że odniosę sukces, bo już to widać, a dodatkowo dzięki owej depilacji będzie MEGA!

Anna Modzelewska

Sulęcin

03.04.2016

Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserem Babyliss Homelight. Muszę przyznać, że początkowo podchodziłam do niego sceptycznie, gdyż bardzo dużo czasu zajęła mi depilacja nóg, zanim rozpracowałam jak używać poprawnie urządzenia i kiedy pojawia się błysk lasera. Później byłam zaskoczona szybkością jego działania. W dosłownie kilka minut byłam w stanie wydepilować całe uda, pachwiny raz pachy. Byłam przygotowana na ból, pieczenie i dyskomfort używania. Jednak ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu nic takiego nie miało miejsca. Cały proces przebiega bardzo szybko. Mimo małego ekranu trwa to niedługo, a sama depilacja jest bardzo precyzyjna. Z niecierpliwością czekam na kolejny zabieg i pierwsze efekty.

03.04.2016

Jestem prawdziwą szczęściarą! Nawet mój mężczyzna nie mogł się nadziwić, że można tak bardzo cieszyć się z przyjścia kuriera, który wręczając paczkę wydukał tylko "prezent od Babyliss". Świetnie! Jestem w trakcie testowania depilatora Homelight G946E. Obawiałam się wielu rzeczy: bólu przy zabiegu, braku czasu, nieporęczności urządzenia, podrażnień. Jednak moje obawy były kompletnie nieuzasadnione. Po uważnym przeczytaniu załączonej instrukcji, zabrałam się do dzieła. Najpierw zainstalowałam aplikację Homelight Connected®, która łączy się z urządzeniem poprzez Bluetooth- jestem bardzo zapracowana, dlatego aplikacja przypomni mi o konieczności wykonania kolejnych zabiegów. Za jej pomocą, mogę również zmierzyć czas, który potrzebuję na przeprowadzenie zabiegu. I tak oto moja pierwsza depilacja IPL trwała tylko kilka minut. Naprawdę nie spodziewałam się, że zajmie mi to dosłownie chwilę. Już teraz nie mogę doczekać się kolejnego zabiegu. Z radością odliczam czas, kiedy znów sięgnę do szafy po mój depilator! Wtedy bardzo chętnie opiszę Wam inne aspekty działania tego produktu. Czekajcie na wieści, a ja czekam na pierwsze efekty! AHOJ !

Daria Kałużna

Poznań

03.04.2016

Jestem po swojej pierwszej przygodzie z aplikacją i urządzeniem. Miałam kilka obaw czy dam sobie radę, czy coś pamiętam z instrukcji, czy będzie to wymagało tony mojego czasu. Wrażenia? Wymaga to lekkiej wprawy, to na pewno, nie jest to szczoteczka do zębów czy suszarka. Bardzo podoba mi się fakt, iż urządzenie działa tylko przy bezpośrednim (i dokładnym!) kontakcie ze skórą- znając niektórych pewnie przypadkiem "strzeliliby" sobie w oko. Tu nie mamy takiego problemu. Bałam się przede wszystkim czasochłonności, ale jest to szybsze niż dotychczas stosowane przeze mnie metody. Wypróbowałam też aplikację na telefon, dzięki której połączymy się za pomocą bluetootha z urządzeniem, przygotujemy się przed zabiegiem (aplikacja przypomni o ustawieniu konkretnego programu i względach bezpieczeństwa takich jak podrażniona skóra) a także zaplanujemy kolejny, który wpisze nam do kalendarza. Czekam na kolejne wrażenia :)

Aleksandra Lewandowska

04.04.2016

Jestem po pierwszej próbie i muszę przyznać, że jestem zachwycona łatwością takiej depilacji. Mam nadzieję, że kolejne depilacje będą równie przyjemne i dadzą wyczekiwany efekt.

05.04.2016

News