Satysfakcja gwarantowana

BaByliss Homelight

O promocji

Jeśli zakupione urządzenie BaByliss Homelight nie spełni Twoich oczekiwań, w przeciągu 100 dni od zakupu masz prawo do jego zwrotu. Wszystko w celu zapewnienia Ci pełnej satysfakcji i zadowolenia z dokonywanych wyborów. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu, a następnie odeślesz nam go wraz ze sprzętem i kopią dowodu zakupu produktu. 


Skrócony Regulamin Promocji

1. Promocja trwa od dnia 1.04.2017 r. do dnia 11.06.2017 r.
2. Promocja obejmuje urządzenia BaByliss Homelight o numerach: G960E i G945E.
3. W przypadku braku satysfakcji z użytkowania zakupionego produktu, Nabywca może wypełnić Formularz Uczestnictwa dostępny w sklepach prowadzących sprzedaż produktów objętych Promocją lub pobrać formularz ze strony internetowej www.babyliss-totallook.pl/promocje i przesłać go wraz z produktem i kopią dowodu zakupu pod wskazany adres.
4. Każdy Uczestnik może wziąć udział w promocji tylko jeden raz. Przysługuje tylko jednokrotne uprawnienie do zwrotu na rzecz danej osoby lub na dany adres.
5. Zwrot Produktów objętych promocją możliwy jest w ciągu 100 dni kalendarzowych od daty zakupu, z zastrzeżeniem, że rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia nadesłane do Koordynatora nie później niż do dnia 17.09.2017.
6. Szczegóły Promocji oraz pełen regulamin dostępny na stronie www.babyliss-totallook.pl w zakładce Promocje.
Regulamin

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!

News