Odkryj ciało na wiosnę: ZACZYNAMY! – BaByliss-totallok.pl

Odkryj ciało na wiosnę: ZACZYNAMY!

29.02.2016

Cześć! Nazywam się Agnieszka Cegielska i od dzisiaj będę przeprowadzała Cię przez 8-tygodniowy program, w którym wspólnie z marką BaByliss Paris przygotujemy swoje nogi na nadejście lata. Cel jest prosty: piękne i gładkie ciało bez większego wysiłku i w krótkim czasie, aby bez kompleksów, już niedługo, móc założyć ulubione szorty lub kostium kąpielowy. Mam ogromną nadzieję, że dołączysz do mnie i wspólnie uda nam się cieszyć gładką skórą na długo.

Jak wszystkie wiemy, piękne ciało to zadbane ciało, przede wszystkim gładkie - bez zbędnych włosków. Przygotowując się do nadejścia wiosny, nie można pominąć najważniejszego kroku: depilacji. Jeżeli chodzi o jej formy – możemy wybierać spośród woskowania, depilacji za pomocą klasycznego depilatora, laseru lub depilacji technologią IPL. Od wielu lat szukam opcji idealnej dla mnie. Golenie maszynką jest uciążliwe i podrażnia skórę, a wosk nie jest zalecany przy skórze naczynkowej. Usuwanie włosków przy pomocy elektronicznego depilatora jest bardzo bolesne, z kolei zabiegi przy użyciu lasera są bardzo czasochłonne…

IPL – co to takiego?

Postawiłam więc na innowacyjną technologię depilacji, jaką jest IPL. Jeżeli jeszcze o niej nie słyszałyście, albo wciąż zastanawiacie się, czy się na nią zdecydować, chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami. Na samym początku jednak, warto odpowiedzieć na pytanie, o to, co kryje się pod nazwą IPL? Jest to innowacyjna i co istotne, bezbolesna technologia depilacja impulsami świetlnymi. Depilator emituje wiązkę bezpiecznych i rozproszonych promieni świetlnych, które przenikają w głąb skóry i usuwają zbędne owłosienie. 


To innowacyjna i bezbolesna metoda depilacji impulsami świetlnymi, którą możemy stosować na całym ciele

IPL - zalety

Ta nowoczesna metoda ma kilka podstawowych zalet, do których należą bez wątpienia szybkość i długotrwała skuteczność. Większość z Was, podobnie jak i ja, nie ma czasu na wielogodzinne zabiegi, czy częste wizyty w salonach kosmetycznych. Spośród dostępnych na rynku depilatorów wybrałam model G946E od BaByliss Homelight. Wyposażony w unikalną technologię Bluetooth Smart, pozwala na połączenie się ze specjalną aplikacją Homelight Connected na smartphony. Jest to spersonalizowana instrukcja zabiegów, która pozwoli dokładnie zaplanować i rozłożyć w czasie wszystkie zabiegi wykonane przy pomocy depilatora BaByliss Homelight na poszczególnych częściach ciała. Depilator z Technologią Bluetooth połączony z aplikacją, pomaga określić idealną moc impulsów świetlnych w kwestionariuszu aplikacji, ustalić harmonogram zabiegów depilacji i powiadamia o konieczności wykonania kolejnego zabiegu. Wszystkie informacje zapisują się w kalendarzu, dzięki czemu możemy śledzić odbyte już sesje i planować kolejne zabiegi.

Nasadka zwiększa precyzję depilacji miejsc wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini

Ponadto, żywotność depilatora BaByliss Homelight to aż 300 000 błysków, a dołączona w zestawie nasadka do miejsc wrażliwych (twarz, pachy, bikini) zapewnia jeszcze większą precyzję depilacji szczególnie delikatnych miejsc. Dzięki depilatorowi BaByliss Homelight mogę sama, w dowolnym momencie dnia przeprowadzić prosty zabieg. I to zaledwie w kilka minut! Depilacja nóg trwa około dziesięciu, a pachy, czy okolicę bikini wydepilujesz w niecałe dwie minuty. Pełen cykl depilacji obejmuje 11 przeprowadzonych sesji, jednak pierwsze efekty widać już po 8 tygodniach, czyli zaledwie po 4 zabiegach. 


Dla kogo depilacja technologią IPL?

Warto zatem spróbować, tym bardziej, że zalet jest o wiele więcej! Jeżeli golicie się przy pomocy maszynki, zapewne męczą Was ciągle odrastające włoski. IPL zapewnia długotrwałą skuteczność. Po przeprowadzeniu serii 11 zabiegów, można cieszyć się aksamitnie gładką skórą przez kilka lat. Eksperci potwierdzają, że w zależności od rodzaju owłosienia, czas ten wynosi od 2 do nawet 8 lat. Czy nie jest to kusząca propozycja?

Pierwsza depilacja to pozbycie się 20% owłosienia


Prosta, skuteczna i bezpieczna depilacja w domowych warunkach

Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że szybkość i skuteczność to nie wszystko. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo. To właśnie z tego względu, przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu, postanowiłam zasięgnąć jak najwięcej wiedzy od lekarza dermatologa. 

Na szczęście okazało się, że nie ma się czego obawiać. Zabiegi przeprowadzane depilatorami BaByliss Homelight są w pełni bezpieczne, ponieważ zastosowana w nich moc eliminuje zagrożenie poparzenia ciała podczas depilacji. Wystarczy przyłożyć depilator do ciała pod kątem 90 stopni i naciskając przycisk uruchamiający urządzenie, przesuwać je po skórze. Należy pamiętać, by depilator przylegał idealnie do ciała – dopiero wtedy wyemituje impuls świetlny.

Depilacja depilatorami IPL BaByliss Homelight jest w pełni bezpieczna. Dodatkowo, depilatory Homelight BaByliss Paris wyposażone są w system ochrony oczu, co oznacza że impuls świetlny emitowany jest wyłącznie wtedy, kiedy depilator idealnie przylega do ciała.

Po zapoznaniu się z tą nową metodą nie mogę się już doczekać przystąpienia do pierwszego zabiegu! Mam nadzieję, że wy także podejmiecie wyzwanie, dołączycie do programu i razem ze mną przygotujecie swoje ciała na wiosnę!

DO ZOBACZENIA

Agnieszka :)

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!