Jak dbać o depilatory BaByliss Homelight – BaByliss-totallok.pl

Jak dbać o depilatory BaByliss Homelight

14.04.2016

Dziś opowiemy o tym, w jaki sposób powinno się konserwować sprzęty BaByliss Homelight, tak by służyły przez długie lata.

Czy wiesz, że dzięki odpowiedniej konserwacji może Ci on służyć przez niemalże 50 lat? To wszystko dzięki nowoczesnej, niezwykle trwałej lampie kwarcowej, w którą wyposażone są produkty marki BaByliss Homelight (z wyjątkiem modelu depilatora G933E). Zbudowana z materiału o krystalicznej strukturze, jest bardzo odporna na działanie wysokiej temperatury i gwarantuje długą żywotność. Lampa kwarcowa jest w stanie wyemitować nawet 300 000 impulsów! Zważywszy na to, iż do realizacji pełnego programu zabiegów depilacji obejmującego łydki, pachy i okolice bikini wystarczy od 5000 do 6000 impulsów, depilator BaByliss Homelight jest w stanie wykonać ponad 50 takich programów depilacji!

Poznaj zatem kilka rad, które pozwolą cieszyć cieszyć się z depilatora BaByliss Homelight przez wiele, wiele lat.

Najważniejsze jest odpowiednie czyszczenie produktu po przeprowadzonym zabiegu. Powinnaś to robić po każdej sesji – jednak, uprzedzam Twoje pytanie, nie jest to wcale kłopotliwe i nie powinno zająć Ci więcej niż minutę. Wystarczy, że odłączysz sprzęt od zasilania i delikatnie, suchą ściereczką przetrzeć depilator, zwracając szczególną uwagę na jego powierzchnię roboczą. Jeżeli posiadasz środek do czyszczenia urządzeń elektrycznych, możesz go śmiało użyć, nie jest to jednak niezbędne. Jedyne o czym musisz jeszcze pamiętać, to że nie wolno zamaczać produktów BaByliss Homelight w wodzie, ani w całości, ani też jedynie jakiejś ich części.

Depilator BaByliss Homelight G935E

Po odpowiednim oczyszczeniu sprzętu pamiętaj, by odłożyć go w suche i niedostępne dla dzieci miejsce. Najlepiej, jeżeli będziesz go trzymać w pudełku – uniknie przez to kontaktu z kurzem i czysty będzie czekał na Twój kolejny zabieg. :)

Jeżeli posiadasz depilator o numerze G946E i przeprowadzałaś nim sesję przy użyciu nasadki do twarzy, powinnaś pamiętać także o jej delikatnym wyczyszczeniu. Jeżeli nie masz jeszcze swojego depilatora, a wolisz modele kompaktowe, to powinnaś rozważyć zakup modelu G935E, który jest lekki i poręczny. 


Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!