Jak dbać o depilatory BaByliss Homelight – BaByliss-totallok.pl

Jak dbać o depilatory BaByliss Homelight

14.04.2016

To nasz siódmy tydzień i muszę przyznać, że z tygodnia na tydzień jestem coraz bardziej zadowolona z efektów depilacji depilatorami BaByliss Homelight. :) Moje ciało nabiera coraz większej gładkości. Mam nadzieję, że u Ciebie jest podobnie! Dziś chciałabym opowiedzieć Ci o tym, w jaki sposób powinno się konserwować sprzęty BaByliss Homelight, tak by służyły Ci przez długie lata.

Ambasadorka BaByliss Agnieszka Cegielska

By zachęcić Cię do dbania o swój depilator, chciałabym podzielić się z Tobą jedną informacją. Czy wiesz, że dzięki odpowiedniej konserwacji może Ci on służyć przez niemalże 50 lat? To wszystko dzięki nowoczesnej, niezwykle trwałej lampie kwarcowej, w którą wyposażone są produkty marki BaByliss Homelight (z wyjątkiem modelu depilatora G933E). Zbudowana z materiału o krystalicznej strukturze, jest bardzo odporna na działanie wysokiej temperatury i gwarantuje długą żywotność. Lampa kwarcowa jest w stanie wyemitować nawet 300 000 impulsów! Zważywszy na to, iż do realizacji pełnego programu zabiegów depilacji obejmującego łydki, pachy i okolice bikini wystarczy od 5000 do 6000 impulsów, depilator BaByliss Homelight jest w stanie wykonać ponad 50 takich programów depilacji!


Czy przekonałam Cię już, że warto zatroszczyć się odpowiednio o swój sprzęt? Nie mam co do tego wątpliwości. Poznaj zatem kilka rad, które pozwolą cieszyć Ci się cieszyć z własnego depilatora BaByliss Homelight przez wiele, wiele lat.

Najważniejsze jest odpowiednie czyszczenie produktu po przeprowadzonym zabiegu. Powinnaś to robić po każdej sesji – jednak, uprzedzam Twoje pytanie, nie jest to wcale kłopotliwe i nie powinno zająć Ci więcej niż minutę. Wystarczy, że odłączysz sprzęt od zasilania i delikatnie, suchą ściereczką przetrzeć depilator, zwracając szczególną uwagę na jego powierzchnię roboczą. Jeżeli posiadasz środek do czyszczenia urządzeń elektrycznych, możesz go śmiało użyć, nie jest to jednak niezbędne. Jedyne o czym musisz jeszcze pamiętać, to że nie wolno zamaczać produktów BaByliss Homelight w wodzie, ani w całości, ani też jedynie jakiejś ich części.

Depilator BaByliss Homelight G935E

Po odpowiednim oczyszczeniu sprzętu pamiętaj, by odłożyć go w suche i niedostępne dla dzieci miejsce. Najlepiej, jeżeli będziesz go trzymać w pudełku – uniknie przez to kontaktu z kurzem i czysty będzie czekał na Twój kolejny zabieg. :)

Jeżeli tak jak ja, posiadasz depilator o numerze G946E i przeprowadzałaś nim sesję przy użyciu nasadki do twarzy, powinnaś pamiętać także o jej delikatnym wyczyszczeniu. A o kolejnym zabiegu przypomni Ci spersonalizowana aplikacja Homelight Connected. Polecam Ci ten model ze względu na jego długą żywotność i unikalną technologię Bluetooth, w którą jest wyposażony. Jeżeli nie masz jeszcze swojego depilatora, a wolisz modele kompaktowe, to powinnaś rozważyć zakup modelu G935E. To najnowszy spośród kompaktów, lekki i poręczny, wyposażony w lampę kwarcową.

Wydaje mi się, że wiesz już wszystko na temat odpowiedniej konserwacji depilatora z serii BaByliss Homelight. Dbaj o niego, a będziecie stanowić zgrany duet nawet przez pięćdziesiąt lat!

Do zobaczenia za tydzień

Agnieszka :)

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!