Idealny prezent dla Niego – BaByliss-totallok.pl

Idealny prezent dla Niego

19.12.2017

Święta to wyjątkowy czas, kiedy chcemy obdarzyć ukochane osoby niezapomnianym prezentem. To doskonała okazja do nabycia czegoś wyjątkowego. Sprawdź koniecznie nasze propozycje, które sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Profesjonalizm i prostota

Twój mężczyzna lubi innowacyjne i proste rozwiązania? Suszarka Pro Digital 6000E to idealna propozycja dla wymagających panów, ceniących sobie precyzje, którą gwarantuje ultra cienki koncentrator powietrza. Twój mężczyzna ciągle się śpieszy? Nie ma problemu, nasz model charakteryzuje się ultra szybkim suszeniem a proces jonizacji sprawi, że rozpocznie dzień z idealnie lśniącymi włosami.


Suszarka 6500E

Wielozadaniowość

Święta to wyjątkowy czas, dlatego prezent dla Niego musi być także wyjątkowy i niezapomniany. Idealnie sprawdzi się tu trymer wielofunkcyjny 10 w 1 T839E. Przytnij, wytnij i zgól jak tylko chcesz, to będzie ulubione powiedzenie twojego mężczyzny po rozpakowaniu prezentu. Dzięki zakupowi modelu zyskasz nie tylko zestaw 10 głowic oraz nasadek, które poradzą sobie nawet najbardziej zaawansowanym zarostem, ale również precyzyjne wykończenie potrzebne przed wyjściem na ważne spotkanie.

Trymer 10w1 T839E

Precyzja i perfekcja

Szukasz praktycznego prezentu dla brata? To mamy dla ciebie propozycje! Nasza maszynka do strzyżenia Perfect Cut E970E została stworzona z myślą o mężczyznach ceniących niezwykłą precyzję strzyżenia. Pielęgnacja, świetny wygląd w jednym to gwarancja udanego prezentu.

Maszynka do strzyżenia Perfect Cut E970E

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!