Statuetki – BaByliss-totallok.pl

Statuetki

09.10.2015

BaByliss od lat profesjonalnie opiekuje się włosami swoich klientek i klientów. W naszych działaniach przyświeca nam idea łączenia piękna, zdrowia oraz nowoczesności.

Łączymy to, co modne i efektowne z tym, co niezawodne i innowacyjne. Troska i dbałość o wysoką jakość produkowanych przez nas urządzeń została doceniona w wielu konkursach wyróżniających marki, dla których klient jest najważniejszy.

BEST BEAUTY BUYS

Best Beauty Buys to odbywający się od lat konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu „InStyle”. Konkurs z roku na rok staje się coraz bardziej prestiżowym i wyjątkowym wydarzeniem, a jego wyniki służą wymagającemu gronu konsumentów. Redakcja „InStyle” wraz z ekspertami z dziedziny zdrowia i urody: dermatologami, kosmetyczkami i wizażystkami, testuje oraz ocenia dostępne na polskim rynku produkty wybierając te, które są najlepsze i bezkonkurencyjne w swojej kategorii.

Marka BaByliss jest laureatem konkursu Best Beauty Buys od 2011 roku. Wyróżnionym produktem w roku 2011 były termoloki BaByliss Volume&Curl. W roku 2012 faworytem w konkursie została lokówko-suszarka 2735E. Rok 2013 to wyróżnienie dla dwóch produktów Babyliss: suszarki 6611E oraz loko-suszarki AS550E. A rok 2014 należał do bezkonkurencyjnej automatycznej lokówki Curl Secret.

GLAMMIES 2015

Glammies to plebiscyt organizowany przez magazyn „Glamour”. Ma on na celu wyłonienie najlepszych kosmetyków i gadżetów do pielęgnacji, które podbiły serca czytelniczek w ostatnim roku.

Wśród gadżetów, które zyskały uznanie redakcji oraz czytających miesięcznik pań, znalazła się lokówka Curl Secret Ionic.

HIT ROKU GENTLEMANA 2012

Konkurs organizowany jest przez miesięcznik „Gentleman”. Celem konkursu jest znalezienie i nagrodzenie najlepszych produktów i usług oferowanych w danym roku na polskim rynku.

Okazaliśmy się być bezkonkurencyjni w kategorii podarunek dla mężczyzny. Hitem roku został Trymer do zarostu BaByliss for Men E870XE I-Control.

PIĘKNOŚĆ ROKU 2014

To nagroda przyznawana przez prowadzącą bloga www.pieknoscdnia.pl. Blogerka wyróżnia w swoim rankingu najlepsze i najciekawsze nowości kosmetyczne minionego roku. W konkursie mogą zostać wyróżnione polskie i zagraniczne kosmetyki i akcesoria.

Pięknością roku 2014 w kategorii akcesoria została nasza lokówka Curl Secret.

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!