Wigilijne looki – BaByliss-totallok.pl

Wigilijne looki

18.12.2015

Już za kilka dni Gwiazdka! Pora zintensyfikować poszukiwania świątecznych prezentów, ubrać choinkę i pomyśleć o looku na wigilijną kolację. Nie zapominaj, że piękna fryzura jest niezbędnym elementem każdej stylizacji. BaByliss podpowiada, jak dopełnić swój totallook w te Święta!

1. Elegancki kok

Kok dodaje elegancji, dlatego jest niewątpliwie numerem jeden wśród wigilijnych stylizacji. Najważniejsze, że tego rodzaju fryzurę przygotujesz bez problemu sama. Wystarczy kilka gumek, wsuwki i dobrze utrwalający lakier. Dodatkowo, możesz skorzystać z dostępnych w wielu sklepach wypełniaczy – w ten sposób nadasz koczkowi objętości.

2. Burza loków

Jeżeli na co dzień chodzisz w prostych, bądź związanych włosach, zdecyduj się na absolutną odmianę. Przy użyciu lokówki lub specjalnej prostownicy z wywiniętymi płytkami, stworzysz na swojej głowie burzę pięknych loków. Jeżeli zależy Ci na delikatniejszym efekcie, po zakręceniu przeczesz pasma palcami. Nie zapomnij o utrwaleniu fryzury lakierem.

Lśniące i gładkie

Kolejna z propozycji inspirowana jest najpopularniejszym trendem z wybiegów tego roku. Gładko przyczesane, proste włosy to absolutny hit tegorocznych pokazów. By stworzyć to olśniewające uczesanie w domu potrzebujesz jedynie prostownicy i preparatu nabłyszczającego. Tego rodzaju fryzura idealnie pasować będzie do prostej, klasycznej marynarki.

Fantazyjne spięcie

Jeżeli planujesz ubrać się na wigilijną kolację w nieco luźniejszym stylu, możesz pomyśleć o dopełnieniu swojej stylizacji fantazyjnym spięciem włosów. Warkocze, luźny koczek i wypuszczone, pozostawione w nieładzie pasma to propozycja dla Ciebie. Może warto rozważyć wplecenie we włosy jakiegoś dodatku? Brokatowe, lśniące wstążki idealnie wpisują się w świąteczny klimat.