Walentynkowe propozycje fryzur dla każdej z Was! – BaByliss-totallok.pl

Walentynkowe propozycje fryzur dla każdej z Was!

11.02.2016

Przed nami walentynkowy weekend! Niezależnie od tego, czy planujecie na nie coś wyjątkowego, czy zostajecie w domu, zadbajcie o swój wygląd. Perfekcyjna fryzura dopełni stylizację nie tylko na randce, ale także podczas spotkania z przyjaciółmi. Poznajcie nasze propozycje i wybierzcie z nich coś idealnego dla siebie.

Romantyczne loki

Delikatne loki to propozycja klasyczna i elegancka, odpowiednia dla każdej romantyczki. Jeżeli zostałaś zaproszona, bądź sama przyrządzasz kolację przy świecach, stanowczo powinnaś rozważyć tę opcję! Efekt pięknych, naturalnych skrętów uzyskasz ustawiając automatyczną lokówkę Curl Secret Ionic na 8s i kilkakrotnie przeczesując palcami stworzone loki.

Wygodny splot

Wykonany ze wszystkich włosów splot to propozycja nie tylko modna, ale przede wszystkim wygodna. Jeżeli w planach masz długie spacery, bądź sportowe atrakcje – ta opcja powinna przypaść Ci do gustu. Może to być jeden gruby warkocz, bądź kilka drobniejszych splotów. Piękny efekt pomoże Ci osiągnąć Twist Secret od BaByliss.

Modny kłos

Jeżeli nie możesz się zdecydować, czy wolisz rozpuścić, czy zapleść swoje włosy, to ta propozycja będzie dla Ciebie idealna! Piękny splot, wykonany u samej nasady głowy, doda Twojej fryzurze wyjątkowego charakteru. Pozostałe pasma pozostaw rozpuszczone – to nada Twojej fryzurze lekkości i delikatny, dziewczęcy charakter.

Gładka elegancja

Jeżeli na co dzień nosisz związane włosy, alternatywą odmieniającą Twój look mogą być rozpuszczone, mocno wyprostowane pasma. Z prostownicą Diamond od BaByliss - to proste! W kilkanaście minut nadasz swojej fryzurze idealnie gładki, lśniący wygląd. Tego rodzaju fryzura sprawdzi się także pod czapką.

Noś się modnie na głowie, także w Walentynki!