Trzy sposoby na jesienne fale – BaByliss-totallok.pl

Trzy sposoby na jesienne fale

23.11.2016

Lekkie, romantyczne fale to absolutny hit tegorocznej jesieni! Fryzura ta sprawia wrażenie, jakby została ułożona przez wiatr, a naturalność idealnie wpisuje się w jesienne trendy.

Tej jesieni na ulicach dominują delikatne fale, dzięki którym stworzysz delikatną, kobiecą stylizację. Fryzura ta, nie dość, że jest niezwykle modna, to także znacznie zwiększa objętość włosów. Co więcej, lekkie fale idealnie współgrają z kapeluszem, czy czapką, które są nieodłącznym atrybutem jesieni.

Poznajcie nasze trzy produkty, dzięki którym osiągniecie efekt naturalnych, jesiennych fal!

Lokówka klasyczna

Aby uzyskać duże i miękkie fale wybierz klasyczną lokówkę o większej średnicy. Do uzyskania efektu dużych loków idealny będzie model C338E o średnicy 38 mm. Przed podkręceniem włosów wmasuj w nie piankę, która jeszcze bardziej utrwali końcowy efekt.

Lokówka klasyczna PRO 180 XL 38mm

Lokówka automatyczna

Lokówki automatyczne są nie tylko wygodne, ale także niezwykle bezpieczne, ponieważ minimalizują ryzyko oparzenia przy stylizacji włosów. Z ich pomocą loki robią się same i to w dosłownie kilka sekund. Kręć swoje włosy w lewo, w prawo i naprzemiennie i ciesz się piękną fryzurą bez efektu puszenia! Poznaj Fashion Curl Secret w 3 modnych kolorach.

Fashion Curl Secret C903PE

Termoloki

Z wyglądu przypominają tradycyjne wałki do włosów, ale ich przewagą jest czas działania. Przy pomocy termoloków zrobienie pięknych fal trwa tylko kilka minut! Sposób ich działania jest bardzo prosty: podgrzewa się je w specjalnym urządzeniu, a potem nakłada i pozostawia na pasmach przez krótką chwilę. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, wybierz zestaw z różnymi wielkościami wałków – BaByliss 3060E.

Termoloki 3060E