Trendy damskie SS17. Najważniejsze motywy.  – BaByliss-totallok.pl

Trendy damskie SS17. Najważniejsze motywy.

08.05.2017

W modzie zawsze chodzi o rozstania i powroty. Jedne tendencje zastępują drugie. Istnieją trendy, które utrzymują się kilka sezonów i takie, które swój come back zaliczają po długich latach. Sprawdź modowe hity, by wiedzieć z jakimi motywami się zaprzyjaźnić. Oto sześć najmocniejszych trendów ze światowych wybiegów.

Na fali

Falbany kojarzą nam się zazwyczaj z czymś cukierkowym, słodkim, nawet przesadzonym. Tym razem wcale nie o księżniczki i stricte dziewczęce inspiracje chodzi. Falbany mogą być bardzo kobiece i “dorosłe”. Mogą być zarówno romantyczne, jak i niezwykle nowoczesne. Na co dzień i na specjalne okazje. Przy rękawach, dekolcie, pośrodku swetra czy na końcu długiej sukienki. Faluj na całego.

Związana

Tym razem paski, wstęgi, sznurki są bardzo widoczne. Dlatego szukamy wszystkiego czym możemy się przepasać i mocno ścisnąć w talii, ponieważ jej podkreślanie to niepodważalny must have sezonu. Nie związujemy tylko płaszczy czy sukienek, ale także dekoracyjnie zapinamy paskami żakiety i marynarki. Oczywiście tak, by wciąż móc swobodnie oddychać. Komfort też jest niezmiennie w modzie.

Guma balonowa

To prawdziwy wysyp koloru. Nie ma bardziej modnego odcienia wśród całej palety barw, niż różowy. I to nie jeden konkretny kolor, a wszystkie jego wariacje od pudrowego i delikatnego różu, po bardzo intensywny i metaliczny, a nawet fuksję. Możesz ubierać go solo lub łączyć z innymi tonacjami na zasadzie monochromatycznych zestawów. Tym razem pokoloruj się na różowo. Bardzo optymistycznie!

Odkryta

Wiosną i latem możemy pokazać więcej. Odkrywać pewne elementy ciała. Raz są to kostki, innym razem brzuch. W tym sezonie fokusujemy się na ramionach. Odkrywamy jedno lub dwa. Bardziej lub mniej. Może opadać z niego materiał zwiewnej bluzki, mogą to być ramiączka albo specjalne wycięcie, które odsłania ponętny bark czy całe ramię.

Pasy, paski, paseczki

Rzadko się zdarza, by jakiś trend był przodujący zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Tym razem tak właśnie jest. Paski, to nadruk obowiązkowy wśród letnich wzorów w każdej z szaf. Najlepsze jest to, że nie określono konkretnie, który rodzaj jest idealny, dlatego można nosić każdą ich wersję, w dowolnym kolorze. Bardzo szerokie pasiaste pole do popisu. Poza tym, zawsze można zapożyczyć jakąś oversizową koszulę od swojego faceta.

Rękaw gigant

Może wyglądać trochę jak po starszym bracie, a trochę jakby po praniu, nieumiejętnie suszono ją za rękawy w dół. Nic z tych rzeczy. Każda koszula, bluza i bluzka są nowe i bardzo na czasie. Oversizowe rękawy, to niezwykle interesujący element letnich kolekcji. Są uniesione w ramionach albo po prostu tak długie, że zakrywają nam całe dłonie. Interpretacji jest wiele. To jedno z nielicznych przyzwoleń na rozmiar XXL w modzie.


Autor: Marcin Brylski


Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!