Sportowe stylizacje  – BaByliss-totallok.pl

Sportowe stylizacje

20.09.2016

Komfort podczas treningu jest równie ważny, jak zestaw wykonywanych ćwiczeń. Jeśli chcesz czuć się pewnie i wygodnie, a przy tym wyglądać świetnie, BaByliss Paris przedstawia kultowe propozycje sportowych stylizacji włosów!

Jeśli uprawiasz sport, to wiesz, że nie ma nic gorszego od poprawiania włosów co 5 minut. Niesforne kosmyki, które opadają na twarz potrafią popsuć nawet najlepszy trening. Poznaj kilka sposobów na stylową i wygodną fryzurę podczas ćwiczeń!

Bokserskie warkoczeTo w ostatnim czasie jedna z najmodniejszych fryzur, nie tylko na ring. Bokserskie warkocze to niezwykle kobieca i urocza stylizacja, która przetrwa nawet najbardziej intensywne ćwiczenia. Jeśli chcesz poskromić niesforne włosy, zanim zapleciesz warkocze, możesz je dokładnie wygładzić prostownicą parową ST396E i uzyskać idealnie proste pasma już za jednym pociągnięciem.

blabla

Prostownica parowa BaByliss I Pro ST395E

Warkocz z przodu

Ta stylizacja pozwoli raz na zawsze pożegnać niesforne pasma, które opadają na twarz. Taka fryzura doda również niezwykle romantycznego szyku w stylu boho. Jeśli robienie warkoczyków nie jest Twoją mocną stroną, koniecznie skorzystaj z pomocy Twist Secret, z którą w łatwy i szybki sposób stworzysz niezwykle modne sploty.

Twist Secret TW1000E

Koński ogon

Ta fryzura nigdy nie wyjdzie z mody, a co najważniejsze jest niezwykle łatwa i praktyczna. Dla podkreślenia efektu, przed związaniem włosów dokładnie je wyprostuj. Możesz do tego użyć prostownicy ST389E - efekt „shine” gwarantowany.

Prostownica I PRO 235 IONIC XL ST389E

Francuski warkocz dobierany

Jeśli ten kultowy splot kojarzy Ci się jedynie z dziecięcym uczesaniem, czas przenieść go w dzisiejsze czasy! Ten splot to doskonała propozycja dla biegaczek, którym opadające na twarz kosmyki spędzają sen z powiek.

Perfekcyjna stylizacja czas START!