Włosy w pierwszych promieniach słońca – BaByliss-totallok.pl

Włosy w pierwszych promieniach słońca

13.04.2016

Wiosną nasze włosy mają znów okazję zabłysnąć w pierwszych promieniach słońca. Warto więc zastanowić się nad wyborem najbardziej odpowiedniej fryzury na pierwsze ciepłe dni, najlepiej takiej, która okaże się uniwersalna i prosta w wykonaniu. BaByliss Paris przedstawia dwa rozwiązania: minimalistyczną elegancję oraz naturalną i romantyczną nonszalancję. My uwielbiamy oba, a Ty które wybierzesz dla siebie?

Prosta elegancja

Proste włosy od dawna cieszą się wielkim uznaniem wśród kobiet. Jest to szybki i łatwy sposób, by nadać naszym stylizacjom klasycznego szyku i elegancji. Uroczyste kolacje, czy spotkania biznesowe, to idealna okazja, by dopełnić swój look pięknymi prostymi pasmami. W tym sezonie szczególnie modne będą fryzury z przedziałkiem na środku oraz z ostro zarysowaną linią.

Wybierając gładkie włosy warto zadbać o kondycję swoich włosów. Idealnie proste i zadbane pasma otrzymasz używając prostownicy BaByliss I Pro 230 Steam. Wykorzystanie mocy pary zapewni Ci perfekcyjnie wygładzone włosy, bez narażenia ich na działanie wysokiej temperatury. Wygładzone włosy za pierwszym pociągnięciem – to proste!

Naturalna nonszalancja

Jeśli jesteś zwolenniczką naturalnych, luźnych stylizacji - lekko pofalowane, rozpuszczone włosy są idealne dla Ciebie. W tym sezonie modne jest subtelne cieniowanie oraz kontrolowany nieład. Taka fryzura sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również podczas wiosennych spacerów, spotkań z przyjaciółmi, czy wieczornych kolacji. Warto pamiętać, że delikatne, niesforne loki dodają kobietom naturalnego wdzięku i uroku.

Aby ułatwić taką stylizację zwolenniczkom romantycznych loków polecamy lokówkę BaByliss Easy Curl C20E. Jej uniwersalny stożkowy kształt zapewni Ci dowolność wyboru grubości loka – od łagodnych, delikatnych fal, po burzę drobnych loczków. Każda opcja jest dla Ciebie, jeśli lubisz podkreślać swoją naturalność i kobiecość.