Oczy migdałowe a oczy z opadającymi zewnętrznymi kącikami – BaByliss-totallok.pl

Oczy migdałowe a oczy z opadającymi zewnętrznymi kącikami

04.05.2017

Szukasz dopełnienia swojej stylizacji? Pora na makijaż oczu! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was pierwszą część poradnika o oczach migdałowych i z opadającymi zewnętrznymi kącikami.

Dobrze wykonany makijaż oczu dopełni każdą stylizację. Kluczową sprawą jest tutaj określenie kształtu oka –pomoże nam to ukryć mankamenty i wydobyć zalety.


Oczy migdałowe

W miejscu zagięcia powieki nałóż ciemniejszy cień (w kierunku brwi). Środek powieki muśnij jasnym cieniem. Obrysuj dolną i górną linię rzęs kredką – dolną bardzo delikatnie, a górną mocniej. Wytuszuj rzęsy dwukrotnie.

Oczy z opadającymi zewnętrznymi kącikami

Obrysuj górną i dolną linię rzęs, z tym, że górną wyprowadź poza rzęsy i skieruj ku górze – od tego właśnie miejsca zacznij nakładanie ciemniejszego cienia. Poprowadź go w kierunku do środka, w zgięciu powieki i aż do 3/4 jej długości. Wytuszuj rzęsy, a przy zewnętrznym kąciku oka zrób to dwukrotnie. Nie maluj dolnych rzęs. Wyczesz brwi do góry od 1/3 długości.


Materiał pochodzi z poradnika fryzur, makijażu i stylizacji stworzonego przez salon fryzjerski U Fryzjerów Andersa. Projekt o charakterze charytatywnym powstał przy współpracy z marką BaByliss Paris.

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!