Nakręć się na wiosnę – BaByliss-totallok.pl

Nakręć się na wiosnę

19.04.2017

Wraz z nadejściem wiosny często odczuwamy ochotę na wprowadzenie zmian w swoim wyglądzie. Nowa fryzura to doskonały pomysł na odświeżenie swojego looku i poprawę samopoczucia. Poznaj kilka wskazówek na stworzenie pięknych loków i nakręć się pozytywnie na wiosnę z BaByliss Paris.

Burza loków

Ogrom pięknych loków na głowie na pewno sprawi Ci dużo radości, a piękna fryzura i szeroki uśmiech tworzą duet doskonały. Dlatego tej wiosny postaw na odświeżenie stylizacji z lokówką automatyczną BaByliss Paris Curl Secret 2 C1300E. Jeśli jesteś wesołą i energiczną osobą, taka fryzura będzie świetnym odzwierciedleniem Twojego charakteru. Burza loków na głowie nada Ci także uroku i kobiecości. Dzięki wymiennym nasadkom, możesz decydować o grubości skrętu włosów. Dodatkowa możliwość kręcenia loków w trzech kierunkach, sprawi, że całość uzyska jeszcze bardziej spektakularny efekt. Jeżeli Twoje naturalne włosy są proste, taka odmiana na pewno okaże się doskonałym pomysłem.

Curl Secret 2 C1300E

Romantyczne podkręcenie

Uwielbiasz prostować włosy, ale czasem pragniesz zaszaleć z fryzurą? Mamy dla Ciebie produkt doskonały! Prostownica BaByliss Paris Pure Metal 2w1 ST480E lub ST481E daje możliwość wykonania nie tylko perfekcyjnie prostych pasm, lecz także pięknie podkręconych fal. Delikatne skręty to fryzura, którą doskonale uzupełnisz zwiewny i delikatny wiosenny look. Nieważne czy zdecydujesz się na kobiece koronki czy modne falbanki, lekkie fale dodadzą Twojej stylizacji romantycznego charakteru.

PURE METAL 2W1 ST480E

Loki małe i duże

Kobieta zmienną jest. Tak samo zmienne mogą być Twoje loki. Jeżeli nie preferujesz konkretnego stylu, zaś czerpiesz inspirację modową z różnych środowisk, stwórz wyjątkową fryzurę, która będzie idealnie pasować do każdej stylizacji. Lokówką stożkową BaByliss Paris C20E wykonasz kilka rodzajów skrętów – od dużych loków po małe loczki. Jeśli ciężko zdecydować Ci o ostatecznym wyglądzie całości, daj się ponieść improwizacji i kręć pasma na przemian. Niezależnie od uzyskanej fryzury, efekt końcowy zawsze Cię zachwyci. Pozwól, by wraz z wiosną w Twoich stylizacjach zawitała odrobina szaleństwa.

C20E