Komunijne inspiracje  – BaByliss-totallok.pl

Komunijne inspiracje

29.04.2016

Wraz z rozpoczęciem maja zbliża się okres komunijny, czas więc zastanowić się nad idealnym strojem i odpowiednią fryzurą dla swojej pociechy. W BaByliss Paris wiemy, że nie ma lepszego fryzjera niż własna mama. Dlatego podpowiadamy, jak w prosty sposób wykonać piękną i dziewczęcą stylizację na ten wyjątkowy dzień.

Komunijne fryzury powinny podkreślać delikatność i dziewczęcą urodę młodych dam. Niezawodną propozycją, która sprawdzi się, nie tylko podczas tej uroczystości są pełne blasku, rozpuszczone włosy. Gdy dziewczynka jest posiadaczką pięknych i długich pasm w uroczy sposób może dopełnić nimi elegancką stylizację. Aby osiągnąć efekt idealnie prostych i gładkich włosów BaByliss poleca prostownicę ST389E z serii Diamond, która nie tylko zadba o ochronę włosów przed wysoką temperaturą, ale również zapewni długotrwały efekt i piękną fryzurę przez cały dzień.

Prostownica BaByliss ST389E z serii Diamond

Kolejną propozycją są subtelne upięcia. Warkocz, jak żadna inna fryzura idealnie pasuje do stylizacji każdej młodej damy. Aby nieco urozmaicić ten klasyczny splot, można spróbować wpleść we włosy drobne akcesoria, które zapewnią oryginalny wygląd i z pewnością wyróżnią fryzurę pociechy. Delikatne rzemyki, łańcuszki, czy kolorowe wstążki to tylko kilka propozycji, którymi można urozmaicić każde upięcie dzięki urządzeniu do zaplatania włosów Twist Secret TW1100E. Ten produkt świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku fryzury komunijnej, ale również zapewni dobrą zabawę, zarówno mamie jak i córce podczas przygotowywania stylizacji na inne okazje.

Urządzenie do zaplatania włosów Twist Secret TW1100E

Inną klasyczną, jednak bardzo uroczą opcją są delikatne i naturalne loki. Pofalowane długie lub półdługie włosy z pewnością podkreślą dziewczęcą urodę i urozmaicą elegancką stylizację. Idealnym sprzętem, który pozwoli uzyskać efekt pięknych, pełnych blasku włosów jest automatyczna lokówka Curl Secret Ionic C1100E. W szybki i wygodny sposób wykreuje naturalną stylizację. Dodatkowo powłoka ceramiczna i funkcja jonizacji zadbają o młode i niezniszczone pasma małej pociechy. Warto pamiętać, że mocno poskręcane loki i nadmiar lakieru do włosów mogą osłabić kondycję zdrowych pasm, należy więc w każdym wypadku zachować umiar.

Lokówka Curl Secret Ionic C1100E

Każdą z wyżej przedstawionych komunijnych stylizacji można urozmaicić kompozycją z żywych kwiatów. Delikatne wianki oraz pojedyncze wplecione kwiaty idealnie podkreślą urok i wdzięk każdej młodej damy. Roślinami, które najbardziej sprawdzą się w tego typu stylizacjach są drobnokwiatowe storczyki, margerytki, goździki, bądź stokrotki. Taką naturalną ozdobę można przygotować własnoręcznie używając do tego żywych kwiatów oraz zwykłej opaski do włosów. Aby dekoracje przetrwały cały dzień należy owinąć łodyżki taśmą florystyczną lub delikatnie spryskać kwiaty lakierem do włosów.

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień zarówno dla mamy, jak i pociechy, warto więc zadbać o wymarzoną i idealną fryzurę, aby zamienił się on wyjątkowe wydarzenie, które zostanie zapamiętane na długo.