Karnawałowe Szaleństwo – BaByliss-totallok.pl

Karnawałowe Szaleństwo

04.01.2017

Karnawał czas zacząć! Macie już wybrane odpowiednie stylizacje na wieczorne szaleństwa? Jeśli tak, jedyne co Wam pozostaje, to ich dopełnienie przez najmodniejsze, imprezowe fryzury. Sprawdź, które wybrać by, Twój karnawałowy look był niepowtarzalny!

Dzikie loki

Planujesz szaloną imprezę niczym z Rio de Janeiro? Postaw na wyraziste printy i intensywne barwy. Świętując karnawał w brazylijskim stylu, zestaw ze sobą żywe kolory, błyszczące elementy, dodaj kilka piór, a całość podkreśl bujnymi lokami! Dzięki lokówce automatycznej Curl Secret C1050E nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie, a Ty poczujesz się jak na prawdziwej rewii!

CURL SECRET C1050E

Pełen blask

Postaw na błysk i rozświetl każdą imprezę. W końcu trwa karnawał, więc można zaszaleć bez wyrzutów sumienia. W tym sezonie metaliczne refleksy połyskują na sukienkach, t-shirtach, koszulkach i spodniach.  Migocząca kreacja i pełne blasku, gładkie włosy to idealne połączenie na wyjątkową zabawę. Aby karnawałowa fryzura spełniła Twoje oczekiwania, wybierz rewolucyjną szczotkę prostującą HSB100E. Ciesz się długotrwałym efektem prostych i lśniących włosów i oddaj się niesamowitej zabawie.

Liss&Brush 3D IONIC HSB100E

Zwiewnie i elegancko

Planujesz karnawałowy bal i szukasz eleganckich inspiracji? Klasyczna mała czarna i oryginalne dodatki to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. W końcu klasyka jest ponadczasowa i sprawdzi się praktycznie na każdej imprezie. Stylową kreację należy również odpowiednio podkreślić. Nie zapomnij więc o stylizacji swoich włosów. W tej kwestii idealnie sprawdzi się obrotowa loko-suszarka Beliss 2735E, dzięki której za jednym ruchem uzyskasz efekt lśniących, miękkich i zwiewnych fal. W takim zestawieniu na pewno zostaniesz królową balu!

BELISS 2735E