Jak stylizować półdługie włosy? – BaByliss-totallok.pl

Jak stylizować półdługie włosy?

20.08.2016

Włosy przycięte do ramion umożliwiają wykonanie wielu modnych fryzur wpisujących się w najnowsze trendy stylizacyjne. Delikatne fale, wygładzone pasma, czy fantazyjne upięcia to jedynie kilka z możliwych opcji. Średnia długość włosów zapewnia absolutną swobodę wyboru stylizacji. BaByliss Paris przedstawia kilka najciekawszych i najprostszych w wykonaniu propozycji na codzienną stylizację!

Do włosów półdługich zaliczamy zarówno pasma do ramion, jak i te, które sięgają do linii szczęki. W tym sezonie najmodniejsze stylizacje będą opierały się na trzech najistotniejszych elementach: dużej objętości włosów, długiej grzywce, którą można zaczesywać na różne sposoby oraz na pozornym „kontrolowanym chaosie”. Do łask wracają bujne, kręcone fryzury, oraz lekko pocieniowane proste pasma. Nieustającą popularnością cieszą się kultowe luźne boby, lekko roztrzepane loki i potargane włosy w stylu boho. Stopniowo powracają również dziewczęce upięcia z lat sześćdziesiątych.

Rozświetlone loki

Możesz podkręcić swój look na wiele sposobów. Aby stworzyć burzę loków, przy średniej długości włosach najlepiej sprawdzi się lokówka BaByliss Paris C325E. Dzięki niej uzyskasz efekt naturalnych, średniej grubości loków. Jeśli marzy Ci się bardziej romantyczna stylizacja – delikatne i lekko pofalowane pasma, możesz użyć termoloków BaByliss Paris Volume & Curl. Aby uzyskać bardziej naturalny efekt możesz przeczesać włosy palcami i lekko spryskać je utrwalającym lakierem.

Kultowy bob

Jeśli chodzi o ten rodzaj fryzury najważniejszym elementem są odpowiednio przycięte włosy. W tej stylizacji możesz postawić na absolutną dowolność, ponieważ bob wygląda świetnie zarówno w kręconej, jak i idealnie prostej wersji. Do ułożenia tego typu fryzury najlepiej sprawdzi się obrotowa loko-suszarka BaByliss Paris AS551E, która nada Twoim włosom objętości, miękkości oraz blasku.

Idealnie gładkie i proste pasma

Jeśli jesteś zwolenniczką prostych, średniej długości włosów przedstawiamy kilka opcji, które urozmaicą Twoją stylizację. Aby nadać swoim pasmom świeżości i lekkości, odpowiednim rozwiązaniem będzie efekt cieniowanych włosów, które nigdy nie wyjdą z mody. Idealnym produktem, który podkreśli Twoją stylizację i nada włosom pięknego blasku jest prostownica BaByliss Paris ST395E, która dzięki funkcji pary dodatkowo zadba o nawilżenie i ochronę Twoich pasm przed działaniem wysokiej temperatury. Przy prostych włosach szczególną rolę odgrywają odpowiednio dobrane, ciekawe akcesoria. W sezonie jesienno-zimowym świetnym sposobem na urozmaicenie tej klasycznej stylizacji będą różnej grubości materiałowe opaski.

Stylizacje z grzywką

W kwestii grzywki panuje absolutna dowolność, jednak przy średniej długości włosów najlepiej sprawdza się dłuższa wersja, którą w zależności od stylizacji można swobodnie wyprostować, podkręcić i zaczesać na wybraną stronę. W tym wypadku świetnie sprawdzi się kultowy produkt mini – prostownica BaByliss Paris 2w1 H110E. Dzięki zaokrąglonym płytkom możesz dowolnie wystylizować krótkie i niewielkie partie włosów

.

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!