Fryzury dla każdej długości włosów – BaByliss-totallok.pl

Fryzury dla każdej długości włosów

31.01.2017

Niezależnie od tego, jakiej długości są Twoje włosy, możesz stworzyć z nich wyjątkową fryzurę. Jeżeli Twój codzienny look zaczyna Cię nudzić, koniecznie sprawdź nasze propozycje dla długich, średnich i krótkich włosów.

Długie włosy

Posiadaczkom długich włosów, codzienna stylizacja może wydawać się bardzo czasochłonna. Nic bardziej mylnego. Wiemy, jak sprawić, by Twoja fryzura nabrała dziewczęcego i eleganckiego wydźwięku. Za pomocą prostownicy Intense 2w1 ST330E, wykonasz piękne uczesanie w kilka chwil. Zacznij stylizację od wyprostowania pasm, a zaokrąglonymi końcówkami, podkręć końcówki włosów. Ten zbieg nada im objętości i bardzo modnego efektu. W takiej fryzurze zachwycisz nie tylko w szkole, czy pracy, ale także podczas wielkiego wyjścia.

INTENSE 2w1 ST330E

Średnie włosy

Włosy o średniej długości można nosić na wiele sposobów. Precyzyjne strzyżenie ułatwi ich układanie i pomoże utrzymać wyjątkowy efekt. Aby Twoja fryzura nabrała charakteru, postaw na artystyczny nieład! Loki o grubych skrętach to fryzura idealnie dopasowana na różne okazje – na co dzień, na wesele lub na randkę. Lokówka PRO 180 L C332E o grubości 32 mm to perfekcyjnie dobrany produkt do włosów o średniej długości, dzięki któremu uzyskasz doskonały efekt dużych i pięknych loków.

PRO 180L C332E

Krótkie włosy

Krótkie, proste włosy i grzywka to duet idealny! Taką fryzurę możesz układać na różne sposoby, dzięki czemu z łatwością stworzysz perfekcyjny look na każdą okazję. Grzywka to sprytny trick, który doda uroku i kobiecości, a odpowiednio ułożona będzie pasować zarówno do szczupłego, jak i okrągłego kształtu twarzy. Doskonały efekt gładkich i lśniących włosów uzyskasz przy pomocy szczotki prostującej Liss&Brush 3D IONIC HSB100E. W takim wydaniu na pewno zwrócisz na siebie uwagę!

LISS&BRUSH 3D IONIC HSB100E