Więcej na głowie! – BaByliss-totallok.pl

Więcej na głowie!

07.12.2015

Jak nadać fryzurze objętości? Co zrobić, by na głowie pojawiła się burza przyciągających wzrok loków? Jak stworzyć piękną fryzurę, nie narażając delikatnych pasm na uszkodzenia? Jeżeli masz cienkie włosy, to zapewne nie raz zadawałaś sobie podobne pytania. Stworzenie idealnej fryzury jest w Twoim przypadku trudniejsze, gdyż stylizacja delikatnych pasm wymaga szczególnej ostrożności. BaByliss spieszy z pomocą! Przedstawiamy cztery sposoby na piękną i bezpieczną dla Twoich włosów stylizację.

Zakręcony look

Po pierwsze, loki. Te najbardziej idealne uzyskasz używając Curl Secret Ionic. Automatyczna lokówka, ze względu na funkcję jonizacji i ceramiczną powłokę pokrywającą płytki, jest bezpieczna i rekomendowana przy stylizacji cienkich i delikatnych włosów. Na co dzień, decyduj się na niższe ustawienie temperatury i podkręcaj jedynie końcówki pasm. Uzyskasz w ten sposób piękne, dziewczęce loki, a całość zajmie Ci jedynie kilka minut! Na specjalne okazje, korzystaj z wyższego programu i zakręć włosy od nasady. Niezależnie od tego, którą z wersji wybierzesz, pamiętaj o tym, by zawsze rozczesać pasma i utrwalić efekt stylizacji lakierem.

Hollywoodzki szyk

Kolejną metodą na uzyskanie pięknych, naturalnych skrętów jest skorzystanie z loko-suszarki intuicyjnej. Używaj jej po umyciu i delikatnym podsuszeniu włosów. Poszczególne pasma podepnij klamerkami i modeluj, począwszy od dolnych warstw. Jeżeli zależy Ci na podniesieniu i uwydatnieniu pasm, trzymaj włosy zawinięte na szczotce aż do jej wystygnięcia.

Nieład kontrolowany

Jeżeli marzysz o delikatnie podkręconych lokach, dających efekt modnie „pogniecionych” włosów, wystarczy, że użyjesz dobrej, wyposażonej w funkcję jonizacji i dyfuzor, suszarki. Przy jej pomocy susz włosy w kierunku przeciwnym do ich opadania. W trakcie suszenia umieść końcówki włosów w dyfuzorze i ruchem masującym głowę stylizuj aż do całkowitego wyschnięcia. Całość możesz delikatnie utrwalić lakierem.

Delikatne fale

Jeżeli posiadasz szeroką lokówkę, możesz nadać włosom puszystości, tworząc na swojej głowie delikatne fale. Polecamy pokrytą satynową powłoką lokówkę Le Pro 180 L 32mm od BaByliss. Używając jej, zakręć pionowo pasma z tyłu i po bokach głowy. Pod koniec stylizacji przeczesz całość ruchem do tyłu, nadając w ten sposób lekkości i puszystości swojej fryzurze.

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!