Nasze dermokonsultantki czekają na Ciebie

W odpowiedzi na potrzeby swoich klientek, marka BaByliss Paris, chcąc jeszcze bardziej przybliżyć temat depilacji metodą IPL w domowych warunkach, przygotowała specjalny program dermokonsultacji. W sklepach czterech największych sieci RTV/AGD (Media Markt, Saturn, Media Expert i RTV Euro AGD), pojawiły się nasze specjalnie przeszkolone dermokonsultantki, które udzieliły odpowiedzi na pytania dotyczące depilacji przy użyciu technologii IPL.

Patrycja Hałaszuk

Jestem studentką farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Czas studiów wykorzystuje na samorealizacje i rozwój pasji - jestem koordynatorem ds. Edukacji Młodej Farmacji Kraków oraz przewodniczącą Botanicznego Koła Naukowego.
Zapraszam na dermokonsultacje w Krakowie.

Natalia Susłowska

Jestem studentką IV roku farmacji na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Lubię podejmować nowe wyzwania i uczyć się nowych rzeczy. Prywatnie zakochana w tańcu i w długich spacerach brzegiem morza.  W czasie projektu "Odkryj ciało na wiosnę" będę służyć dermokonsultacją w sklepach na terenie Trójmiasta. 

Violeta Rost

Jestem studentką IV roku farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W wolnym czasie czytam książki, zwłaszcza polską fantastykę. Oprócz tego robię najlepsze naleśniki na świecie.
Z przyjemnością będę udzielać dermokonsultacji poświęconych depilacji metodą IPL na terenie Śląska (m.in. w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu i Częstochowie).

Julia Masternak

Moją wielką pasją są góry i podróże. Interesuję się także tańcem oraz rysunkiem. Na co dzień jestem studentką analityki medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Jako dermokonsultantka będę pracować głównie w Poznaniu, ale także w Zielonej Górze.

Klaudia Kowalik

Jestem studentką V-go roku farmacji. Na co dzień interesuję się zagadnieniami z obszaru kosmetologii oraz stylizacją paznokci.

Dermokonsultacje będę przeprowadzała w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Radomiu, Kielcach oraz w Ostrowie.

Wiktoria Feret

Studentka V roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Entuzjastka urozmaiconej, zdrowej kuchni i wszelkich form aktywności fizycznej jako punktu wyjścia w leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Jako dermokonsultantka pracować będę na terenie Szczecina i Poznania.

Joanna Ulmer

Jestem studentką Farmacji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Interesuję się zdrowym stylem życia i podróżami,  w wolnym czasie lubię biegać, jeździć na rowerze lub obejrzeć dobry film.
Będę udzielać dermokonsultacji na obszarze Wrocławia.

Katarzyna Krużyńska

Nazywam się Katarzyna Krużyńska, jestem studentką III roku Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuję się filmem, polityką oraz aktywnym spędzaniem wolnego czasu w przerwach od pracy. W najbliższych dniach, będę służyła pomocą jako dermokonsultantka BaByliss Homelight w Warszawie oraz Białymstoku.

Magdalena Matraszek

Jestem studentką ostatniego roku kierunku farmacja na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwerystetu Medycznego w Lublinie. W wolnym czasie pogłębiam swoją wiedzę na temat pielęgnacji i utrzymywania skóry w dobrej kondycji oraz staram się ją przekazywać innym. Dermokonsultacje z Babyliss Homelight przeprowadzać będę w Rzeszowie.

Michalina Zawierzyńska

Jestem studentką II roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Moją największą pasją jest taniec, tańczę od 4 roku życia; głównie hip-hop. Poza tym interesuję się sportem.

Będę pracować w Poznaniu i Pile.

Dołącz do świata
stylizacji babyliss paris

Zapisz się do

Newslettera!