OPINIE AMBASADORÓW Szczotka prostująca LISS&BRUSH 3D IONIC HSB100E

Świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prostych włosach bez jednoczesnego niszczenia ich wysoką temperaturą. Dla moich puszystych i falowanych włosów jest SUPER! Szczotka szybko się nagrzewa, dzięki temu że ma wyświetlacz widzimy na jaki poziom ją nastawiliśmy i że osiągnęła wymaganą temperaturę. Szczotka ma 126 ząbków dzięki czemu dobrze rozczesuje włosy a co za tym idzie dobrze je prostuje i wygładza. Jak dla mnie same PLUSY!

Linda Kwiatkowska

Białe błota

31.03.2017

Ostatnio miałam przyjemność testować nową szczotkę prostującą HSB100E. W moim przypadku, włosy po całym zabiegu zostały pięknie rozprostowane. Uwielbiam w niej możliwość doboru temperatury, a dzięki wcześniejszym testom wiem, że nic się z nimi nie stanie, a dzięki temu, że szybko się nagrzewa mogę teraz oszczędzić na prostowaniu masę czasu ;) Przy dłuższym i umiejętnym stosowaniu wysoka temperatura uzyskiwana przez szczotkę pozwala też delikatnie zwiększyć objętość swoich włosów, dzięki czemu uzyskacie lepszy look niż z wykorzystaniem prostownicy. Gorąco polecam! ;)

Aleksandra Klich

Padew Narodowa

31.03.2017

Hej wszystkim Ambasadorkom BaByliss :) Kiedy tylko przychodzi do mnie kolejne srebrne pudełko z pastelową wstążeczką czuje dreszcze - co tym razem :) Przyznam, że nie słyszałam wcześniej o szczotce prostującej. Kilka miesięcy temu odrzuciłam prostownicę ze względu na kondycję włosów i nie wiedziałam o Liss Brush 3D, która może być świetnym elementem zastępującym. Ale jestem przed testami więc dziś skupiam się na sferze wizualnej - hot różowy kolor, solidne wykonanie, lekka, łatwa w trzymaniu, pełna błysku, moja nowa przyjaciółka! :)

Anna Rodak

Warszawa

02.04.2017

To super, że istnieją szczotki prostujące. W moje ręce wpadła LISSE-BRUSH 3D IONIC HSB100E. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to szybki czas nagrzewania się, co jest, nie oszukujmy się, bardzo dużą zaletą w dzisiejszych czasach, czasach, w których jesteśmy ludźmi zabieganymi.

Martyna Wieczorek

Kałęczyn

03.04.2017

Hej i czołem kochani! Jak już pewnie wiecie z filmiku po raz kolejny mam przyjemność testować nowy, świetny produkt marki Babyliss czyli szczotkę prostującą. Pierwsze na co zwróciłam uwagę po rozpakowaniu to piękny różowo-fioletowy kolor urządzenia i tak jak jest leciutkie. Zwracam na to szczególną uwagę przy moich długich włosach, którym muszę poświęcić dużo czasu na stylizację. Dzięki temu że szczotka jest lekka nie mam problemu z jej trzymaniem stylizując włosy. Wiele urządzeń tego typu jest po prostu ciężkich i co chwila muszę robić przerw. Tu tego problemu nie ma co już mnie przekonuje.

Kinga Konarska

03.04.2017

Po ponad tygodniu używania mogę spokojnie stwierdzić, że szczotka znajduje się wśród moich ulubieńców do stylizacji włosów! Bardzo szybko mogę jednocześnie rozczesać włosy i je wyprostować. Ma 3 temperatury do wyboru i nawet na trybie najniższej temperatury radzi sobie bardzo dobrze. Jest wygodna w użyciu, ma długi obrotowy kabel dzięki czemu mamy swobodę ruchów i nic nam się nie plącze. Na zdjęciu widać efekt przed i po przy najniższej temperaturze - różnica jest widoczna od razu :)

Linda Kwiatkowska

Białe błota

04.04.2017

Jestem już po pierwszych testach Liss Brush. Naturalnie moje włosy są proste, jednak puszyste i bez większego ładu (lewa strona). Dokładne wyczesanie włosów szczotką prostującą zajęło maks. 2 minuty. Po tak krótkim zabiegu efekt jest zdumiewający - włosy są idealnie proste, wygładzone i pełne blasku (prawa strona). Jak widać efekt idealnej stylizacji prostych włosów można uzyskać bez prostownicy - łatwiej i bezpieczniej :) Polecam! Wierna fanka Liss Brush :)

Anna Rodak

Warszawa

04.04.2017

Moje włosy po użyciu zwykłej prostownicy stawały się ochlapnięte, mimo używania wielu środków do uzyskania 'objętości'. Dzięki szczotce prostującej Babyliss moje włosy pozostają uniesione u nasady, a przy tym idealnie gładkie.

Martyna Wieczorek

Kałęczyn

06.04.2017

Szczotka prostująca posiada również bardzo kobiecy wygląd. Osobiście kolor skradł mi serce. Jest bardzo poręczna i wygodna. Nie wylatuje z rąk. Bardzo sobie te cechy cenię.

Martyna Wieczorek

Kałęczyn

06.04.2017

Szczotka prostująca BaByliss zagościła u mnie już na dobre, w moim łazienkowym niezbędniku. Kolejną rzeczą, która sprawia fenomenalną frajdę z korzystania jest jej przepiękny, różowy lakier oraz jej kształt. Dzięki temu szczotka prezentuje się olśniewająco, a funkcjonalny kształt pozwala na pewny chwyt, co spowoduje, że na pewno nie wypuścicie jej z ręki przy prostowaniu choćby najbardziej zakołtunionych włosów ;)

Aleksandra Klich

Padew Narodowa

08.04.2017

News